KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning akvatint 9232008
nr 923 2008
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Etsning akvatint , Joan Miró (1893-1983), 'Constellation", signerad, HC-upplaga, 27, 5x19, 3
Utrop:
30.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:33:00
10/11 19:38:13